Galaxy S8 z nowym trybem „Beast Mode”? Czym Samsung może nas zaskoczyć?

Newsy

samsung-galaxy-s7edge-2938723

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Ostatnimi czasy mimo, że kierownictwo Samsunga zakazało pracownikom i partnerom chociażby wspominania na zewnątrz o nadchodzącym Galaxy S8, co rusz pojawiają się kolejne mniej lub bardziej wiarygodne przecieki/plotki dotyczące przyszłorocznego flagowca południowokoreańskiej firmy. Nie ma się co dziwić – w końcu seria S to jedna z najpopularniejszych na całym świecie sztandarowych serii dowolnych firm produkujących urządzenia mobilne.

 

Na rynku już teraz jest wiele telefonów, które można określić mianem „bestii”. Ale teraz okazuje się, że Samsung najprawdopodobniej zamierza nazwać w podobny sposób specjalny tryb, który może być dostępny już w Galaxy S8. Mowa o „Beast Mode” (albo „trybie bestii”).

 

 

Dokumenty, które pojawiły się w sieci jasno wskazują, że południowokoreański koncern ubiega się o zastrzeżenie powyższej nazwy. Prawdopodobnie nowa funkcja będzie odpowiadała za zwiększenie wydajności urządzenia.

 

Wracając do bardziej „ogólnych” informacji o Galaxy S8 – podobno telefon będzie pracował z pomocą procesora Qualcomm Snapdragon 835 lub Exynosem nowej generacji w zależności od regionu. Oba chipsety będą produkowane przy użyciu procesu 10nm, co pozwoli na ograniczenie wydzielanego ciepła i większą energooszczędność. Telefon ma rzekomo zawierać aż 8 GB pamięci RAM.

 

Oczywiście wszystkie powyższe informacje nie pochodzą z oficjalnego źródła i należy je traktować z przysłowiowym przymrużeniem oka. Mimo wszystko część z nich wydaje się nader oczywista i na pewno ten ułamek może okazać się prawdą po oficjalnej prezentacji, której terminu jak wiadomo nadal nie znamy.

 

Zobacz też: HTC X10 – mamy prawdopodobną datę premiery. Podoba Wam się ten model?

 

Źródło: GalaxyClub


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x