samsung-galaxy-s7edge-2938723

 

Ostatnimi czasy mimo, że kierownictwo Samsunga zakazało pracownikom i partnerom chociażby wspominania na zewnątrz o nadchodzącym Galaxy S8, co rusz pojawiają się kolejne mniej lub bardziej wiarygodne przecieki/plotki dotyczące przyszłorocznego flagowca południowokoreańskiej firmy. Nie ma się co dziwić – w końcu seria S to jedna z najpopularniejszych na całym świecie sztandarowych serii dowolnych firm produkujących urządzenia mobilne.

 

Na rynku już teraz jest wiele telefonów, które można określić mianem „bestii”. Ale teraz okazuje się, że Samsung najprawdopodobniej zamierza nazwać w podobny sposób specjalny tryb, który może być dostępny już w Galaxy S8. Mowa o „Beast Mode” (albo „trybie bestii”).

 

 

Dokumenty, które pojawiły się w sieci jasno wskazują, że południowokoreański koncern ubiega się o zastrzeżenie powyższej nazwy. Prawdopodobnie nowa funkcja będzie odpowiadała za zwiększenie wydajności urządzenia.

 

Wracając do bardziej „ogólnych” informacji o Galaxy S8 – podobno telefon będzie pracował z pomocą procesora Qualcomm Snapdragon 835 lub Exynosem nowej generacji w zależności od regionu. Oba chipsety będą produkowane przy użyciu procesu 10nm, co pozwoli na ograniczenie wydzielanego ciepła i większą energooszczędność. Telefon ma rzekomo zawierać aż 8 GB pamięci RAM.

 

Oczywiście wszystkie powyższe informacje nie pochodzą z oficjalnego źródła i należy je traktować z przysłowiowym przymrużeniem oka. Mimo wszystko część z nich wydaje się nader oczywista i na pewno ten ułamek może okazać się prawdą po oficjalnej prezentacji, której terminu jak wiadomo nadal nie znamy.

 

Zobacz też: HTC X10 – mamy prawdopodobną datę premiery. Podoba Wam się ten model?

 

Źródło: GalaxyClub

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl