htc

 

HTC nie ma ostatnio najlepszej passy. Większość użytkowników skłania się raczej do innych producentów sprzętu mobilnego. Mimo to firma wciąż rozwija swoją linię smartfonów – także tych budżetowych.

 

Według najnowszego raportu przedsiębiorstwo przygotowuje premierę średniopółkowego telefonu o nazwie HTC X10 już na styczeń 2017 roku. Oczekuje się, że telefon zostanie wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz Full HD (1080p), procesor MediaTek Helio P10 (ośmiordzeniowy, 2 GHz, Cortex-A53), układ graficzny Mali-T860 (700 MHz). Wewnątrz znajdziemy także 3 GB pamięci RAM, a na zewnątrz ujrzymy rzekomo aparat 13 MPx z OIS. Telefon ma zostać wyceniony na 288 USD.

 

Większość specyfikacji przywodzi na myśl model HTC One X9, który został wprowadzony na Nowy Rok w bieżącym (2016) roku. Poniżej możecie dodatkowo zobaczyć domniemany render smartfona.

 

h11-23822

 

Zobacz też: Samsung Galaxy S7/S7 edge i Android Nougat – pojawiła się kolejna „duża” aktualizacja w kanale beta

 

Źródło: MyDrivers.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl