[Pobierz] Snapchat wprowadza długo wyczekiwaną funkcję – konwersacje grupowe

Aplikacje

snapchat-videos-43356

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Najnowsza wersja popularniej wśród młodzieży (i nie tylko) aplikacji Snapchat na Androida wprowadza właśnie pewną ciekawą funkcję. Jaką? Zapewne już się domyślacie, gdyż przeczytaliście tytuł tego artykułu.

 

W nowo wprowadzonych konwersacjach grupowych (wewnątrz których oczywiście można wysyłać dowolne snapy itd.) może brać udział do 16 osób. Funkcja pojawia się od wersji 9.45.x aplikacji Snapchat. Wiadomości znikają po 24 godzinach i mogą być odtwarzane tylko raz. Nowy interfejs pozwala też na przeskakiwanie do prywatnych konwersacji dotykając nazwy danego członka rozmowy grupowej.

 

Dodatkowo najnowszy update wprowadza opcję „nożyczek”. Będzie można wyciąć fragment snapa, aby potem użyć go jako naklejkę. Funkcja ta pojawi się początkowo na iOS, a dopiero potem na urządzenia z systemem Android.

 

Pobierz Snapchata 9.45.0.0 z APKMirror

Pobierz Snapchata w Sklepie Play

 

Tak już swoją drogą – ciekawe, co by się stało, gdyby Snapchat zaczął kopiować od Facebooka wszelkie funkcje społecznościowe… Jak myślicie, jak to by się mogło skończyć?

 

Źródło: Android 7.1 uruchomiony na dwóch Nokiach Lumiach – 520 i 525

 

Źródło: Snapchat


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x