snapchat-videos-43356

 

Najnowsza wersja popularniej wśród młodzieży (i nie tylko) aplikacji Snapchat na Androida wprowadza właśnie pewną ciekawą funkcję. Jaką? Zapewne już się domyślacie, gdyż przeczytaliście tytuł tego artykułu.

 

W nowo wprowadzonych konwersacjach grupowych (wewnątrz których oczywiście można wysyłać dowolne snapy itd.) może brać udział do 16 osób. Funkcja pojawia się od wersji 9.45.x aplikacji Snapchat. Wiadomości znikają po 24 godzinach i mogą być odtwarzane tylko raz. Nowy interfejs pozwala też na przeskakiwanie do prywatnych konwersacji dotykając nazwy danego członka rozmowy grupowej.

 

Dodatkowo najnowszy update wprowadza opcję „nożyczek”. Będzie można wyciąć fragment snapa, aby potem użyć go jako naklejkę. Funkcja ta pojawi się początkowo na iOS, a dopiero potem na urządzenia z systemem Android.

 

Pobierz Snapchata 9.45.0.0 z APKMirror

Pobierz Snapchata w Sklepie Play

 

Tak już swoją drogą – ciekawe, co by się stało, gdyby Snapchat zaczął kopiować od Facebooka wszelkie funkcje społecznościowe… Jak myślicie, jak to by się mogło skończyć?

 

Źródło: Android 7.1 uruchomiony na dwóch Nokiach Lumiach – 520 i 525

 

Źródło: Snapchat

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl