Star Wars: Force Arena – rejestracja wstępna otwarta dla wszystkich chętnych

Eliasz Szykowny Aplikacje 2016-11-20

han-solo-star-wars-android-gra

Premiera filmu o dosyć dziwnie brzmiącym (wg wielu opinii) polskim tytule – „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” odbędzie się już w przyszłym miesiącu, a dokładniej 14 grudnia na świecie i następnego dnia w Polsce. Produkcja co prawda na pewno nie przyciągnie aż tylu widzów jak główna seria, ale niewątpliwie prawdziwi fani nie przegapią tego filmu.

W świecie gier również pojawiają się coraz to kolejne tytuły osadzone w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Już niebawem swoją premierę będzie miała gra „Star Wars: Force Arena”. Spotkamy w niej ulubionych bohaterów filmów, m.in. Hana Solo czy Dartha Vadera. W Sklepie Google Play można się wstępnie rejestrować, aby otrzymać stosowne powiadomienie, kiedy tylko produkcja się pojawi.

Star Wars: Force Arena w Sklepie Play

Można również dokonać rejestracji na oficjalnej stronie gry podając e-mail, na który w odpowiednim momencie przyjdzie wiadomość o dostępności produkcji.

Zobacz też: [Zdjęcia] Tak wygląda biały Xiaomi Mi Mix!

Poniżej możecie obejrzeć zrzuty ekranu oraz grafiki promocyjne nadchodzącej na urządzenia z Androidem oraz systemem iOS gry:

Źródło: Star Wars: Force Arena  • Przepraszam ale co macie do tytułu filmu? Jest dokadnie taki jaki powinien być. Oryginalny. Jeden dystrybutor co nie ma gąbki zamiast mózgu 🙂 chociaż tutaj podejrzewam ze Disney sie uparł by nikt nie mógł zmienić tytułu. Dość offtopa
    Gra na screenach interesująca. Zobaczymy jak wyjdzie mam nadzieję ze wyjdzie przed filmem.x