Star Wars: Force Arena – rejestracja wstępna otwarta dla wszystkich chętnych

Aplikacje

han-solo-star-wars-android-gra

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Premiera filmu o dosyć dziwnie brzmiącym (wg wielu opinii) polskim tytule – „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” odbędzie się już w przyszłym miesiącu, a dokładniej 14 grudnia na świecie i następnego dnia w Polsce. Produkcja co prawda na pewno nie przyciągnie aż tylu widzów jak główna seria, ale niewątpliwie prawdziwi fani nie przegapią tego filmu.

 

W świecie gier również pojawiają się coraz to kolejne tytuły osadzone w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Już niebawem swoją premierę będzie miała gra „Star Wars: Force Arena”. Spotkamy w niej ulubionych bohaterów filmów, m.in. Hana Solo czy Dartha Vadera. W Sklepie Google Play można się wstępnie rejestrować, aby otrzymać stosowne powiadomienie, kiedy tylko produkcja się pojawi.

 

Star Wars: Force Arena w Sklepie Play

 

Można również dokonać rejestracji na oficjalnej stronie gry podając e-mail, na który w odpowiednim momencie przyjdzie wiadomość o dostępności produkcji.

 

Zobacz też: [Zdjęcia] Tak wygląda biały Xiaomi Mi Mix!

 

Poniżej możecie obejrzeć zrzuty ekranu oraz grafiki promocyjne nadchodzącej na urządzenia z Androidem oraz systemem iOS gry:

 

 

Źródło: Star Wars: Force Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x