xiaomi-mi-mix-983742794

 

Niedawno Xiaomi zaprezentowało smartfona, który wniósł pewien powiew świeżości na mobilny rynek. Mowa oczywiście o modelu Mi Mix, który spotyka się z jednej strony z zachwytami nad wizualnym wyglądem, a z drugiej – z narzekaniami nad wygodą użytkowania. Niemniej jednak trzeba przyznać, że smartfon ten jest jak najbardziej interesujący i z pewnością zyska duże grono nabywców mimo, że jest on „koncepcyjnym” telefonem.

 

Zobacz też: Hill Climb Racing 2 – już niebawem na Androida i iOS

 

Teraz w internecie pojawiły się zdjęcia białej wersji kolorystycznej Xiaomi Mi Mix. Czy ten model wygląda lepiej od „oryginału”? Sami możecie to ocenić. Oto zdjęcia, które zostały udostępnione w sieci:

 

 

Jak możemy zauważyć, tutaj ramka z przodu bryły jest biała, więc gdy zgasimy ekran, to nie będzie już aż takiego wrażenia obcowania z całkowicie bezramkowym sprzętem. Mimo to na pewno znajdą się tacy, którym ta wersja kolorystyczna bardziej przypadnie do gustu. A Wy, który kolor wolicie?

 

Źródło: MyDrivers.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl