[Film] OnePlus 3T kontra Google Pixel XL – Chińczycy pokazują siłę technologii Dash Charge

Newsy

oneplus-3t-google-pixel-xl-quick-charge-dash-porownanie

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

OnePlus uważa, że jedną z najważniejszych rzeczy, dla której konsumenci właśnie wybierają chińskie smartfony jest Dash Charge. Oczywiście ja się z tym nie do końca zgadzam, ale poświęciłem tej kwestii osobny artykuł, w którym również wyjaśniam zasadę działania tej technologii.

 

Mimo wszystko nie da się ukryć, że szybkie ładowanie od Oppo w postaci VOOC i zmienionej nazwie jest przydatne. OnePlus doskonale zdaje sobie z tego sprawę i przy okazji premiery nowego modelu postanowiło zmierzyć się z Google Pixel XL, a więc smartfonie określanym jako najlepsze urządzenie z Androidem. Oczywiście obaj konkurenci wspierają szybkie ładowanie i mają zbliżoną pojemność akumulatora – 3400 mAh kontra 3450 mAh w Pixelu. Kto wygra? Skoro to pojedynek przedstawiony przez OnePlus to rezultat może być tylko jeden, ale sprawdźmy przewagę:

 

 

Pół godziny różnicy – czy to dużo? Jeśli ładujemy telefon w nocy to tak naprawdę nie zauważymy technologii Dash Charge. Jednak jeśli często doładowujecie urządzenie w trakcie dnia to z pewnością docenicie tę możliwość w OnePlus 3(T).

 

Zobacz też: OnePlus 3 już nie będzie sprzedawany.

 

Google oczywiście postawiło na technologię od Qualcomma w postaci Quick Charge oznaczonym numerem 3.0. W drodze jest już kolejna generacja szybkiego ładowania od Amerykanów, ale tę zapewne poznamy dopiero razem ze Snapdragonem 830.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x