ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nawigacja Sygic w najniższej cenie w historii!

Autor: Jakub Bereziewicz Kategoria: Sponsorowany
sygic-promocja-1

Właśnie zaczyna się największa wyprzedaż roku Sygic! Nawigacja Sygic Lifetime Premium dostępna w najniższej cenie w historii. Ceny już od 16,99 €. Wyprzedaż w czarny piątek kończy się 30 listopada, więc nie wahaj się, aby zaoszczędzić do 70% na wszystkich pakietach Premium.

03_advertorial_1920x1080_en

Sygic GPS Navigation zamienia smartfon lub tablet w inteligentną nawigację. Najlepsze w Sygic jest to, że opłata za licencję jest jednorazowa — żadnych dodatkowych kosztów i darmowe regularne aktualizacje map. To znaczy, że gdziekolwiek pojedziesz, zawsze będziesz mieć pod ręką najnowsze mapy, bez względu na aktualne parametry łącza.

Oprócz zawsze dostępnych map, Sygic oferuje też kilka funkcji Premium, takich jak nawigacja głosowa, dynamiczny asystent pasa ruchu, widok skomplikowanych skrzyżowań ze wskazówkami, ostrzeżenia o ograniczeniach prędkości, tryb wyświetlania nawigacji na szybie samochodu i wiele więcej. Ponadto jest to pierwsza aplikacja nawigacyjna z funkcją kamery, dzięki której przy użyciu kamery telefonu można nagrywać jazdę samochodem.

Wszystkie te funkcje działają bez połączenia z internetem, ale połączenie pozwala maksymalnie wykorzystać nawigację Sygic. Po połączeniu z internetem można na przykład odbierać informacje o natężeniu ruchu, przenośnych fotoradarach, wolnych parkingach i cenach paliwa.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=AwtTc7FYEW8[/youtube]

Każdy może wybrać odpowiedni dla siebie pakiet — dostępne są różne konfiguracje usług i map. Teraz licencja Premium Lifetime obejmująca całą Europę kosztuje tylko 16,99 € (o 66% mniej niż standardowa cena 49,99 €). Dostępna jest też mapa świata za jedyne 23,99 € (o 70% mniej niż standardowa cena 79,99 €). Jeśli dużo jeździsz i często stoisz w korkach, najlepszym wyborem będzie jedna z licencji Premium + Traffic, dostarczająca aktualnych informacji o natężeniu ruchu i pozwalająca uniknąć stania w korkach. Teraz możesz oszczędzić do 70% na pakiecie Premium + Traffic Europe. Ceny zaczynają się od 24,99 €.

Skorzystaj ze specjalnej oferty na czarny piątek i zdobądź najbardziej zaawansowaną nawigację za ułamek standardowej ceny.  Przejdź do sklepu Sygic, aby kupić jeden z pakietów z gigantycznym rabatem. Oferta ważna tylko do 30 listopada.

 Artykuł powstał we współpracy z firmą Sygic.

Sprawdź najnowsze wpisy