moto_xt720_front

Motorola właśnie poinformowała o swoich planach odnośnie wprowadzenia nowego modelu telefonu na Europejski rynek, a mianowicie Motorola Milestone XT720. Urządzenie pracuje pod kontrolą Androida 2.1 z wizją rychłego uaktualnienia do wersji 2.2. Model ten ma wiele cech wspólnych z dostępnym już modelem Motorola Milestone, tak więc znajdziemy tutaj ekran TFT o przekątnej 3,7 i rozdzielczości 480×854 pikseli. W obu urządzeniach znajduje się procesor ARM Cortex 8 pracujący z częstotliwością 550 MHz, a do tego mamy 512 MB pamięci ROM oraz 256 MB pamięci RAM. 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

moto_xt720_back

Do ciekawszych zalet telefonu trzeba zaliczyć aparat 8 Mpix zdolny do nagrywania filmów w rozdzielczości HD 720p, z szybkością 24 klatek na sekundę. Dopełnieniem aparatu jest lampa ksenonowa, która jest pierwszą tego typu lampą w urządzeniu opartym o system Google. Nagrane przez siebie materiały będzie można oglądać na ekranie telewizora za pomocą złącza HDMI, a przy okazji warto zwrócić uwagę, że w przeciwieństwie do konkurencji (HTC Evo 4G) Motorola dołącza kabel HDMI do zestawu.  

moto_xt720_hdmi

Dokładniejsza specyfikacje techniczną można zobaczyć na poniższej fotografii:

moto_xt720_spec

W Internecie pojawił się także film promujący nową Motorole Milestone XT720, możecie go zobaczyć poniżej:

{youtube}oTvNuehLKpA{/youtube}

Telefon powinien pojawić się u pierwszych Europejskich operatorów przed końcem tego miesiąca.

Źródło: Motorola Press Releases

Patryk Cwojdziński