[Pobierz] Microsoft Selfie – prosta aplikacja firmy z Redmond służąca do edycji zdjęć

Aplikacje

microsoft-selfie-29374

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Jak wiadomo, firma Microsoft stara się zawojować rynek mobilny nie tylko za pomocą swojego sprzętu, ale też aplikacji, które pojawiają się na inne niż Windows platformy takie jak na przykład Android. W Sklepie Play znajdziemy wiele apek przygotowanych przez twórców jednego z najpopularniejszych systemów na komputery PC.

 

Zobacz też: [Zrzuty ekranu] Google testuje wskazówki i skróty wyszukiwania w swojej aplikacji

 

Jedną z nowych aplikacji, które pojawiły się w Sklepie Play za sprawą Microsoftu jest Microsoft Selfie. Jest to całkiem łatwa w obsłudze aplikacja, która umożliwia nam edycję dowolnych zdjęć naszych twarzy, które potem możemy upiększać z wykorzystaniem specjalnej, rzekomo „inteligentnej” technologii (która moim zdaniem niezbyt się różni od rozwiązań proponowanych przez niektórych producentów w aplikacjach Aparatu). Możemy także ustawić odpowiedni filtr i to właściwie wszystko, co oferuje apka. Jeśli chcielibyście ją przetestować, to link do pobrania ze Sklepu Play znajduje się poniżej.

 

 

Pobierz Microsoft Selfie w Google Play

 

 Źródło: Microsoft


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x