screenshot_20161105-152033

 

Z usług popularnej wyszukiwarki Google korzystamy niemal odruchowo na co dzień. Każdy z nas wykorzystuje możliwości, które daje nam flagowy produkt firmy z Mountain View. Google Search ma również swoją mobilną wersję w formie apki preinstalowanej na zdecydowanej większości smartfonów wyposażonych w system Android.

 

Google testuje właśnie skróty do różnych funkcji wyszukiwarki w wersji beta swojej aplikacji. Nowe rozwiązanie nie pojawia się jednak u wszystkich korzystających z najnowszej rozwojowej wersji. Tylko wybrani użytkownicy widzą obecnie nowy pasek pod polem, w którym wpisujemy interesujące nas zapytanie (lub korzystamy z asystenta głosowego dotykając ikonki mikrofonu). Teraz bezpośrednio w apce będzie można w prosty, szybki sposób przejść do nawigacji, tłumacza, mini gier, pogody, restauracji, repertuaru kin itp. Jest również możliwość wyświetlenia wszystkich dostępnych opcji poprzez wybranie „Pokaż wszystko”.

 

Nowa opcja najprawdopodobniej już niebawem pojawi się u wszystkich korzystających ze stabilnego wydania aplikacji Google.

 

 

Źródło: Google+/Michael Ruocco; Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl