Jak wygląda Huawei Galaxy Note7 od tyłu? Przyjrzyjmy się nadchodzącemu Mate 9 z aparatami „Leica”

Newsy

huawei-mate-9-evan-blass-evleaks-samsung-galaxy-note-7-note7

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Huawei ma obecnie największe szanse na zagarnięcie konsumentów, których odrzucił Samsung ostatnią akcją związaną z Galaxy Notem7. Chińczycy z pewnością doskonale zdają sobie z tego sprawę z tego faktu i nie zamierzają zostawić go niewykorzystanym. Pierwszym smartfonem, który ma szansę pokazać się z jak najlepszej strony będzie Mate 9.

 

O samym modelu już pisałem w czwartek, gdy Evan Blass przedstawił jak będzie on wyglądał od frontu. Poznaliśmy dwie wersje: płaską oraz z wyświetlaczem wygiętym na dwie krawędzie. Właśnie ta druga odmiana wydaje się kopią designu Samsunga. Jednak Koreańczycy mają także swój charakterystyczny wygląd na tyle urządzeń. Czy Chińczycy również w tej kwestii nie chcieli być oryginalni?

 

huawei-mate-9-tyl-wyglad-deign-samsung-galaxy-note7-note-7

 

Okazuje się, że tył Huawei Mate 9 nie będzie kopiował wzornictwa Samsunga. Czemu widzicie dwa, różne rozmiary? Otóż Chińczycy chcą stworzyć jedną odmianę ekskluzywną dla swojego rodzimego kraju. Z kolei model po lewej stronie najprawdopodobniej trafi na nasz rynek. Jeśli się dobrze przyjrzycie to zauważycie logo „Leica”, które pojawiło się pierwszy raz na obudowie P9.

 

Huawei Mate 9 oficjalnie ujrzy światło dzienne za niecały miesiąc – 3 listopada. Z ciekawostek warto dodać, że ten smartfon będzie jednym z pierwszych, który pochwali się kompatybilnością z platformą wirtualnej rzeczywistości od Google, czyli Daydream.

 

 

źródło: playfuldroid


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x