Poznajcie HTC Bolt za sprawą Evana Blassa – kolejny smartfon pozbawiony ważnego elementu

Newsy

htc-bolt-grafika-prasowa

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Ostatnie premiery od HTC skupiają się wokół targów IFA, na których poznaliśmy modele Desire 10 Pro oraz Lifestyle, którym poświęciłem osobny artykuł. Nie zapowiadają się one rewelacyjnie, ale to nie jedyne nowości. Także świat ujrzał One A9s, który… również nie zwala z nóg. W takim razie przyjrzyjmy się modelowi Bolt.

 

Znany pod nazwą kodową Acadia, smartfon będzie należał do średniej półki cenowej, chociaż jego wygląd ewidentnie nawiązuje do flagowego HTC 10. Jednak wszystko wskazuje na to, że Tajwańczycy chcą przede wszystkim zawojować słabsze kategorie. Niestety nie wiemy jaki dokładnie układ będzie napędzał Bolta, ale pozostałe dane techniczne nie powinny nas zaskoczyć. Przede wszystkim będziemy mieć do czynienia z 5,5-calowym wyświetlaczem FullHD (zapewne Super LCD), a we wnętrzu metalowej obudowy pojawi się 3 GB RAM, 64 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika (+MicroSD) oraz takie elementy jak czytnik linii papilarnych oraz USB-C. Przyjrzyjmy się teraz samemu wyglądowi:

 

 

Jak już wspomniałem, ewidentnie mamy wzornictwo znane z HTC 10, ale brakuje jednego elementu. Jest nim gniazdo słuchawkowe. Tajwańczycy idą za ciosem i jak już można było się tego spodziewać na konferencji prezentującej flagowy model, teraz jest wszystko realizowane. HTC będzie stawiać na dźwięk płynący z gniazda USB-C.

 

Oczywiście Bolt będzie pracował pod kontrolą Androida Nougat z nakładką Sense 8. Kiedy poznamy tego smartfona? Najprawdopodobniej jeszcze w tym miesiącu.

 

 

źródło: Venturebeat


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x