Oneplus-3-7282

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

OnePlus 3 w porównaniu do swojego poprzednika został bardzo ciepło przyjęty. Oczywiście z czasem nie mogło zabraknąć pewnych nieścisłości takich jak rygorystyczne zarządzanie pamięcią operacyjną czy chociażby niewłaściwie skalibrowany wyświetlacz. Jednak w ogólnym rozrachunku ten smartfon cieszy się dobrą opinią, a firma może niedługo zakończyć jego produkcję.

 

Gdzie tu sens? Już spieszę z odpowiedzią. Otóż od pewnego czasu na stronie chińskiej firmy można uświadczyć pewne braki w dostępności tego modelu, a jak się już go kupi to należy czekać nawet 5 tygodni na dostawę. Jak się okazuje, problem leży… znowu w wyświetlaczu, ale nie techniczny, a produkcyjny. Po prostu jest ich za mało. Jakie rozwiązanie OnePlus najprawdopodobniej zastosuje? Zakończenie produkcji swojego flagowego smartfonu po 5 miesiącach od premiery. Nie brzmi to dobrze, ale wiemy, że nadchodzi nowy model, czyli OnePlus 3+, który w ostatnich plotkach nazywany jest także jako OnePlus 3S. W odpowiednim wpisie wspomniałem, że może pojawić się Snapdragon 821, ale także większy wyświetlacz. Póki co o rozmiarze się nie mówi, ale jeśli wszystko się potwierdzi to można być pewnym, że już nie ujrzymy technologii AMOLED, a powrót do LCD.

 

Czy to dobry ruch? Jako posiadacz OnePlus 3, a wcześniej OnePlus 2 to szczerze mówiąc bym się obawiał. Jednak wszystko wskazuje na to, że firma stoi pod ścianą i innego ruchu nie może wykonać.

 

 

źródło: Gizmochina
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.