Oneplus-3-7278

 

OnePlus nie dysponuje ogromną ilością urządzeń w swoim portfolio. W całej – 3-letniej – historii firmy poznaliśmy zaledwie cztery modele smartfonów, co daje tak naprawdę jeden flagowy model i „X”, który niestety jako ciekawy projekt został już zamknięty w szufladzie. Jednak to nie oznacza, że Chińczycy zamknęli już rok i szykują się do premiery OnePlus 4.

 

Jeden z analityków, a dokładniej Pan Jiutang, który znany jest z wielu ciekawych doniesień z Państwa Środka, niejako zapowiedział, że tytułowa firma może jeszcze zdecydować się na prezentację innego modelu zanim przedstawi następcę swojego flagowego smartfonu.

 

oneplus-3-analityk-zapowiedz

 

Ma być nim OnePlus 3+. Swoją drogą przeczytajcie na głos tę nazwę – wydaje się dosyć… oryginalna? Mniejsza z tym, wróćmy do samego smartfonu. Tak jak model X charakteryzował się mniejszymi rozmiarami, co spodobało się sporej grupie osób, tak dopisek „+” stawia na jeszcze większe rozmiary. Jeśli dla Was 5,5-calowe modele od Chińczyków były po prostu za małe to możecie poczekać właśnie na tego smartfona, który według plotek ma niewiele różnić się od bazowego urządzenia. Zmiany skupiać się będę wokół jednostki obliczeniowej (Snapdragon 821) oraz oczywiście rozmiaru wyświetlacza (6 cali) i akumulatora (3900 mAh).

 

Jednak czy taki model faktycznie powstaje? Znając OnePlus i Carla Pei to z pewnością długo nie będziemy musieli czekać na ewentualne zaprzeczenie tym informacjom. Z drugiej strony, jeśli współzałożyciel firmy będzie milczał to… coś może być na rzeczy.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.