[Film] Samsung jest poważny – zobaczcie zestaw, w którym należy odesłać Galaxy Note7

Newsy

samsung-galaxy-note-7-colors-970-80

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Wczorajsze ogłoszenie zakończenia sprzedaży oraz programu wymiany Galaxy Note’a7 oznacza, że Samsung (niekoniecznie sam) postanowił naprawdę dokładnie zbadać sprawę związaną z wadliwymi urządzeniami. Jednak skoro zdajemy sobie sprawę z tego, że ten smartfon może w każdej chwili stanąć w płomieniach to czy można go bezpiecznie przewozić?

 

Oczywiście, że nie. W tym celu Samsung przygotował specjalny zestaw, który ma zabezpieczyć zwracany model na wszelkie sposoby. O co dokładnie chodzi? Zobaczcie sami:

 

 

Dużo pudełek – to przede wszystkim rzuca się w oczy, ale również zaskakuje pojawienie się rękawiczek. Mimo wszystko bezpieczeństwo to podstawa, a więc nie zabrakło chociażby antystatycznego opakowania mającego ochronić urządzenie przed wyładowaniami elektrycznymi. Do tego należy dołożyć specjalne opakowanie odporne na ogień i główne pudełko z wyraźną notką o braku możliwości przewożenia paczki samolotem. Sama instrukcja pakowania Galaxy Note’a7 prezentuje się następująco:

 

 

Czy to przesada? Oczywiście, że nie. Jak to będzie wyglądać w Polsce? Zapewne podobnie, a jak się wczoraj później okazało to Polacy mają możliwość otrzymania zwrotu gotówki lub wymiany Note’a7 na S7 Edge, ale o tym więcej dowiecie się we wczorajszym wpisie: Klik!

 

 

źródło: XDA-Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x