samsung-galaxy-note-7-colors-970-80

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wczorajsze ogłoszenie zakończenia sprzedaży oraz programu wymiany Galaxy Note’a7 oznacza, że Samsung (niekoniecznie sam) postanowił naprawdę dokładnie zbadać sprawę związaną z wadliwymi urządzeniami. Jednak skoro zdajemy sobie sprawę z tego, że ten smartfon może w każdej chwili stanąć w płomieniach to czy można go bezpiecznie przewozić?

 

Oczywiście, że nie. W tym celu Samsung przygotował specjalny zestaw, który ma zabezpieczyć zwracany model na wszelkie sposoby. O co dokładnie chodzi? Zobaczcie sami:

 

 

Dużo pudełek – to przede wszystkim rzuca się w oczy, ale również zaskakuje pojawienie się rękawiczek. Mimo wszystko bezpieczeństwo to podstawa, a więc nie zabrakło chociażby antystatycznego opakowania mającego ochronić urządzenie przed wyładowaniami elektrycznymi. Do tego należy dołożyć specjalne opakowanie odporne na ogień i główne pudełko z wyraźną notką o braku możliwości przewożenia paczki samolotem. Sama instrukcja pakowania Galaxy Note’a7 prezentuje się następująco:

 

 

Czy to przesada? Oczywiście, że nie. Jak to będzie wyglądać w Polsce? Zapewne podobnie, a jak się wczoraj później okazało to Polacy mają możliwość otrzymania zwrotu gotówki lub wymiany Note’a7 na S7 Edge, ale o tym więcej dowiecie się we wczorajszym wpisie: Klik!

 

 

źródło: XDA-Developers

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.