deus-ex-go-key-art

Cyberpunk, rozwinięta technologia i my. Nasze imiona się zmieniają, cel jednak pozostaje taki sam – walka z terrorystami. Deus Ex to dość popularny tytuł obecny na dużych konsolach oraz PC. Na urządzeniach mobilnych również nie radzi sobie najgorzej, a jeśli nie mieliście wcześniej okazji się poznać, teraz jest na to szansa. Świetna cena zachęca do zakupu.

 

Deus Ex GO od Square Enix w Sklepie Play kosztuje teraz jedynie 7,79 złotych. Nie jest to może tak niska cena jaka przytrafiła się Tomb Raiderowi I, ale i jakość jest nieco wyższa. To również kolejna produkcja „GO”, którą można kupić taniej – tydzień temu informowałem Was o promocji na Hitmana oraz Larę Croft.

 

 

Jak widzimy rozgrywka wygląda bardzo podobnie do tej z Hitman GO. Na gracza czeka ponad 50 poziomów do rozegrania, mnóstwo zagadek do rozwiązania oraz wciągająca linia fabularna. W skórze agenta, Adama Jensena po raz kolejny będziemy mogli uratować świat przed terrorystami.

 

 

POBIERZ DEUS EX GO

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.