Gorące promocje na świetne gry w Sklepie Play – przeceny obejmują takie tytuły jak This War of Mine czy Hitman GO!

Aplikacje

twom

Sklep Play to nie tylko aplikacje, które pozwolą zorganizować nam czas, obudzą nas rano na czas, czy pomogą w skomplikowanych obliczeniach. To również gry, przyjemność jakiej możemy się oddać w środkach komunikacji miejskiej, kolejce u lekarza czy po ciężkim dniu pracy. A takich tytułów jak Limbo czy This War of Mine nie możecie pominąć.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Przygotowałem dla Was listę pięciu gier, które warto mieć na swoim smartfonie. Rozgrywka jest na tyle przyjemna, a same produkcje na tyle wciągające, że nie raz, nie dwa do nich wrócicie. Zacznijmy zatem od pierwszej pozycji (kolejność jednak przypadkowa!).

 

M&M Clash of Heroes

 

 

Już sam zwiastun tej produkcji z gatunku RPG przyciąga uwagę. W grze dostępnych jest ponad 10 herosów, a fabuła wystarcza na kilkadziesiąt godzin zabawy. M&M Clash of Heroes może się pochwalić mnóstwem pozytywnych recenzji – grafika oraz udźwiękowienie robią robotę. Pamiętajcie tylko, że potrzebujecie aż 900 mb wolnej przestrzeni, by rozpocząć swoją przygodę.

 

 

Cena: 4,19 zł

 

POBIERZ M&M CLASH OF HEROES

 

LIMBO

 

 

Któż nie zna tej produkcji? Pojawiła się już ona na niemalże każde platformie. Przez czas jaki znajduje się na rynku zebrała mnóstwo pozytywnych recenzji i sprzedała się w ogromnej ilości. LIMBO jest mroczne. Wchodzimy w skórę młodego chłopca, który niepewny losu swojej siostry wyrusza jej na ratunek. Rozgrywka wymaga od nas myślenia, sprytu, czasami zręczności. Cała magia produkcji kryje się jednak w jej prostocie – ciemnych barwach, grze cieni, akompaniującej i mocno klimatycznej oprawie dźwiękowej.

 

 

Cena: 4,69 zł

 

POBIERZ LIMBO

 

This War of Mine

 

 

Rodzimy akcent w tym zestawieniu. Gra stworzona przez 11 bit studios osiągnęła ogromny sukces – dwa dni wystarczyły na zwrot kosztów produkcji. W ciągu dwóch tygodni w This War of Mine grano w 92 krajach (między innymi na Wyspach Owczych czy w Zimbabwe!), a jedna sesja przy grze trwała około półtorej godziny. Przypadek. Nie sądzę! Produkcja opowiada grupce cywilów znajdujących się w samym centrum oblężonego miasta. Naszym zadaniem jest przetrwać. Wbrew pozorom nie jest to łatwe – musimy zwracać uwagę na cykl dobowy, podejmować rozsądne decyzje zarówno za dnia, jak i w nocy. Zginąć można bardzo szybko. Przeżycie wymaga od nas nie lada elastyczności i myślenia.

 

 

Cena: 15,99 zł

 

POBIERZ THIS WAR OF MINE

 

Hitman GO

 

 

Któż z nas nigdy nie marzył o byciu płatnym zabójcą na zlecenie? No dobra, może trochę się zagalopowałem. Jednak rozgrywka jako Agent 47 sprawia wiele satysfakcji. Zwłaszcza, jeśli mówimy tutaj o jego androidowej wersji, gdyż sama gra znajduje się w kategorii „Łamigłówki”. Główkowanie w Hitman Go jest jednak na tyle fajne, że ciężko się o coś przyczepić. A w tej cenie to już w ogóle, nic tylko brać.

 

 

Cena: 4,09 zł

 

POBIERZ HITMAN GO

 

Lara Croft GO

 

 

Produkcja pochodząca z tego samego studia i z tej samej kategorii, co Hitman Go. Również i tutaj czeka nas widok z rzutu izometrycznego i momenty namysłu zanim zdecydujemy się postawić kolejny krok. Gra Lara Croft GO jest jednak laureatką najlepszej gry mobilnej 2016, a ponad 100 zagadek i 6 rozdziałów do pokonania nie tylko nie pozwolą na nudę, ale również na chwilę głębszego oddechu.

 

 

Cena: 4,09 zł

 

POBIERZ LARA CROFT GO


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x