deezer-logo_84247

Każdy lubi promocje. Ja dodatkowo muszę przyznać, że za tym rodzajem promocji przepadam najbardziej. Muzyki na telefonie nie trzymam o czym już kiedyś pisałem, a serwisy streamingowe testuję na bieżąco. Deezer znajduje się w mojej czołówce. Cieszę się zatem podwójnie, że teraz zarówno ja, jak i Wy będziemy mogli z niego korzystać bez żadnych opłat.

 

Deezer współpracuje z Sonos, firmą charakteryzującą się sprzętem muzycznym wysokiej jakości. Serwis streamingowy postanowił dać szansę użytkownikom chcącym przetestować, jak brzmią utwory na urządzeniach Sonos. Z tej okazji pojawiła się promocja na 3-miesięczną darmową subskrypcję konta Premium+. Bywały okazje, w których za taki okres trzeba było zapłacić 99 groszy, na przykład na wakacje. Taniej niż teraz już jednak nie będzie.

 

Co ciekawe, promocja jest dla wszystkich, nawet dla tych, którzy korzystali już z okresu próbnego w serwisie Deezer. Przy aktywowaniu usługi wystarczy podać dane karty kredytowej bądź rachunku PayPal. Subskrypcję możemy wyłączyć w dowolnym momencie trwania – jeśli nie chcecie, by po trzech miesiącach z Waszego konta zniknęło kilkanaście złotych, zróbcie to już na starcie. Premium+ pozostanie aktywne.

 

KLIKNIJ TUTAJ, BY AKTYWOWAĆ DEEZER PREMIUM

 

źródło: cebuladeal

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.