google-duo1

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Kiedy światem komunikatorów rządzą Facebook Messenger oraz WhatsApp, trudno jest się wybić. Google jednak zaprezentowało aplikacje, które może nie zdobędą większej ilości użytkowników niż wyżej wymienieni giganci, ale mają szansę na ogromną popularność! Zobaczcie tylko te świetnie przygotowane filmiki promocyjne.

 

Gigant z Moutain View przygotował właśnie serię zabawnych filmików promujących aplikację Duo służącą do rozmów wideo. Jest ona prosta w użyciu i darmowa. Oferuje również podgląd dzwoniącego przed odebraniem połączenia. Google Duo pobierzecie ze Sklepu Play – KLIK.

 

Poniżej zaś seria reklamówek. Jest ich pięć. Obrazują one nasze codzienne relacje, a nawet… poszukiwanie skarpetek. Warto zobaczyć je wszystkie!

 

 

 

 

 

 

I jak wrażenia? Lepsze od niedawno zaprezentowanych filmików promujących MotoMods w towarzystwie zombie?

 

źródło: Android and Me




Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.