1rkzm7KCJjsaGdN1jnhq

Nie tylko LG G5 jest tegorocznym przełomem, jeśli chodzi o modularny smartfon. Również Lenovo postanowiło stworzyć urządzenia, które będzie można dostosować do własnych, akurat w danym momencie niezbędnych potrzeb. Znacie je doskonale pod nazwą Moto Z, Moto Z Play oraz Moto Z Droid. A czy zapoznaliście się już z nowymi filmami?

 

Wczoraj mogliście zobaczyć prezentację modułu aparatu dla Moto Z o nazwie Hasselblad True Zoom. Były to jednak materiały pochodzące z berlińskich targów IFA. Teraz chciałbym Wam pokazać filmy promocyjne przygotowane przez Lenovo. Skupiono się na dokładanym projektorze oraz zestawie dźwięku JBL. Smartfon obecny na wideo to Lenovo Moto Z Droid.

 

 

 

Jestem fanem tego typu promocji smartfonów. Podobało mi się nagranie o zajętych Amerykanach z Christopherem Waltzem w roli głównej, podobał mi się również pokaz możliwości nowej nakładki od LG na początku roku. Lenovo również trafiło w moje gusta. Być może nie polecę zaraz zaopatrzyć się w każdy moduł, ale z chęcią zapoznam się z nimi bliżej kiedy tylko trafi się okazja.

 

źródło: Phandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.