4693296748379621226-account_id1

Już od jakiegoś czasu słyszy się o końcu serii Nexus od Google. Jak to jednak mówią starzy górale, nic w przyrodzie nie ginie. Gigant z Mountain View po prostu postanowił przemianować linię swoich flagowych urządzeń. Teraz nazywać je będziemy Pixelami (tak jak ma to miejsce w przypadku na przykład Pixel C). A skoro premiera smartfonów coraz bliżej, to i przecieków coraz więcej. Oto nadchodzący launcher. Już do pobrania!

 

Na Twitterze LlabTooFeR możemy znaleźć link do pobrania najnowszej aplikacji od Google – Pixel Launcher. Jest to nowa odsłona dobrze znanego Nexus Launchera, którego można było spotkać w smartfonach sygnowanych tym logo. W nowym wydaniu pojawiła się obsługa pozioma, w dalszym ciągu nie ma ikony odpowiedzialnej za siatkę aplikacji – została ona zastąpiona gestem przesunięcia palcem w górę. Zmora, dla niektórych, jaką był pasek wyszukiwania na pulpicie został schowany w rozwijanym przycisku G, który znajduje się z boku ekranu.

 

 

Powyżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się Pixel Launcher w rzeczywistości. Nie nastąpiło wiele zmian względem niedawnego przecieku. Aplikacja jednak z pewnością działa płynniej i jest pozbawiona części błędów znanych z poprzedniego wydania.

 

Jeśli chcecie sami przetestować Pixel Launcher na swoim urządzeniu kliknijcie TUTAJ. Wystarczy wypakować pliki apk, a następnie zainstalować je na smartfonie.

 

źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.