Xiaomi lubi naśladować Samsunga – Mi4c eksplodował w kieszeni i spowodował oparzenia 3. stopnia

Newsy

xiaomi-mi4c33

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Xiaomi to chińskie Apple połączone z Samsungiem. Tak się przyjęło mówić o tej firmie, która produkuje dosłownie wszystko i na każdym kroku wzoruje się na kimś. Jednak niska cena oraz stosunkowo wysoka jakość sprawia, że jest to jeden z pretendentów do fotela lidera mobilnego rynku. Niestety, tym razem Xiaomi aż za bardzo naśladuje Samsunga.

 

Oczywiście nie powinno się żartować z takich sytuacji, więc teraz na poważnie. Już kilka egzemplarzy chińskich smartfonów spłonęło w tym roku, a jeden nawet w Polsce. Miało to miejsce jeszcze przed akcjami związanymi z Galaxy Note7, ale teraz znowu na celowniku jest Xiaomi. Tym razem problem dotyczy modelu Mi4c, a więc ulepszonej odmiany zeszłorocznego, flagowego smartfonu. Pewien użytkownik nosząc urządzenie w tylnej kieszeni spodni nagle poczuł ciepło i jak się okazało to właśnie jego telefon komórkowy eksplodował.

 

xiaomi-mi4c-wybuch-eksplozja-ogien

 

Sytuację zarejestrował miejski monitoring, z którego klatkę możecie zobaczyć poniżej:

 

monitoring-xiaomi-mi4c-wybuch

 

Użytkownik Xiaomi Mi4c doznał oparzeń 3. stopnia, podobnie jak to miało miejsce w przypadku niedawno opisywanego Galaxy S7 Edge. Póki co nie wiemy, czy Chińczycy już zainteresowali się tą sprawą, aczkolwiek znając ją to możemy być pewni, że poszkodowany nie zostanie sam w tej sytuacji.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x