samsung galaxy note7 ifixit

[Film] Rozbierzmy Samsunga Galaxy Note7 na czynniki pierwsze i sprawdźmy, co skrywa w środku – naprawy nie będą łatwe

Newsy

samsung galaxy note7 ifixit naprawa wymiana wyswietlacza 2

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Dzisiejsze smartfony budowane są coraz precyzyjniej, ale przede wszystkim ich podzespoły chowane są w głównej mierze w obudowach bez swobodnego dostępu do środka. Nie inaczej jest w przypadku lidera mobilnego rynku, który swój najnowszy model najprawdopodobniej dopracował na każdym kroku.

 

Jednak czy łatwo dobrać się do wnętrza Samsunga Galaxy Note7? Od razu donoszę, że… nie, a wręcz przeciwnie – jest to bardzo trudne zadanie i nie obejdzie się bez chociażby opalarki. Tak oto na czynniki pierwsze najnowszego smartfona od Koreańczyków rozebrali zarówno fachowcy z iFixit jak i znany nam YouTuber, którego dwa filmy wczoraj Wam przedstawialiśmy. Jeden ukazujący odporność na zarysowania, ogień i wyginanie, a drugi informujący o zabezpieczeniach S Pena.

 

samsung galaxy note7 ifixit naprawa wymiana wyswietlacza

 

Tym samym pójdźmy za ciosem i zobaczcie jak sobie poradził w swoim trzecim nagraniu:

 

 

Z kolei oto „recenzja rozbiórki” w wykonaniu iFixit:

 

 

Autorzy dali 4 punkty Galaxy Note7 na 10 możliwych do zdobycia – im więcej, tym łatwiej naprawić dane urządzenie. Tak „wysoka”ocena to zasługa jedynie zastosowania modułowych podzespołów, które łatwo wymienić w razie potrzeby, ale sam dostęp do środka nie należy do najłatwiejszych.

 

Tym samym Galaxy Note7 jet swego rodzaju kolejną jednorazówką, którą w przypadku chociażby uszkodzenia wyświetlacza nie będzie opłacało się naprawiać. Mówcie, co chcecie, ale nawet Gorilla Glass 5 nie gwarantuje odpowiedniego zabezpieczenia.

 

 

źródło: iFixIt


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x