[Wideo] Galaxy Note7 w połączeniu z Gorilla Glass 5 – czy jest trwalszy od poprzedników?

mm Adam Lulek Newsy 2016-08-18

Note7 scratch

 
Samsung Galaxy Note7 jest pierwszym smartfonem z Gorilla Glass 5. Technologia ta podobno ma obiecywać przetrwanie ekranu, gdy telefon nam spadnie podczas robienia selfie. Jak jest naprawdę – mieliście okazje się przekonać podczas mojego poprzedniego wpisu. Testy upadku dostępne są TUTAJ. Teraz przyszedł czas na kolejny, bardziej szczegółowy sprawdzian.
 
YouTuber JerryRigEverything poddał Note’a 7 torturom, tak jak w przypadku poprzednich flagowców. Pierwszym testem jest odporność na zarysowania wyświetlacza, której już Gorilla Glass 5 nie gwarantuje. Co więcej, okazało się, że flagowiec wypadł w tej kwestii gorzej niż jego poprzednik Note5. Ponadto po zarysowaniu skanera linii papilarnych, podzespół ten przestał działać, co nie miało miejsca w przypadku innych telefonów. Dodatkowo po zaledwie 8 sekundach testu z ogniem, piksele zmieniły kolor na biały…
 

 
Powyższy test wskazuje, że z najnowszym flagowcem Samsunga należy obchodzić się jak z jajkiem. Przede wszystkim powinno się go trzymać z dala od ostrych przedmiotów, które mogłyby go trwale uszkodzić. Firma mogła się bardziej przyłożyć do wytrzymałości tak drogiego urządzenia. O jego cenie startowej i przedsprzedaży w Polsce możecie przeczytać TUTAJ.

źródło: sammobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x