[Film] Czy S Pen w Samsungu Galaxy Note7 jest już idiotoodporny?

Łukasz Pająk Newsy 2016-08-18

Samsung Galaxy Note7 note 7 s pen stylus rysik

 

My, Europejczycy, nie możemy mieć dobrych wspomnień związanych z zeszłorocznym modelem Samsunga wyposażonym w stylusa S Pen. Przede wszystkim nie pojawił się on w Europie, a dodatkowo właśnie ten wyjątkowy element sprawiał wiele problemów w razie nieuwagi użytkownika.

 

W kwestii przypomnienia, zajrzyjcie do zeszłorocznego wpisu, który doskonale pokazuje co Samsung zrobił źle projektując model Galaxy Note 5. Co prawda po kilku miesiącach od premiery rynkowej już ten problem został rozwiązany, ale niesmak pozostał. Tak oto rok minął i poznaliśmy kolejnego smartfona z serii, który niejako swoją nazwą już pokazuje, że jest zdecydowanie nowszy. Jednak czy wciąż Koreańczycy uważają, że każdy konsument czyta instrukcję obsługi? Pewien YouTuber, którego inny film już dzisiaj Adam Was przedstawił (również z Notem7), postanowił to sprawdzić rozbierając swój egzemplarz smartfonu i oto efekt:

 

 

Samsung powrócił do rozwiązania ze wcześniejszych modeli z rodziny Galaxy Note i „główka” S Pena jest szersza od całego stylusa. Rozwiązanie znane, bardzo proste, ale przede wszystkim skuteczne.

 

Oczywiście można tłumaczyć Samsunga, że w instrukcji Galaxy Note’a 5 było wyraźnie zaznaczone jak obchodzić się ze stylusem. Jednak czy nie lepiej było od razu dmuchać na zimne?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x