Allo i Duo – Google znowu zmienia ikonki nadchodzących aplikacji do komunikacji

Aplikacje

google allo i duo 1

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Allo oraz Duo to dwa nowe komunikatory od Google’a, które pojawią się prawdopodobnie wraz z premierą finalnego Androida 7.0 Nougat (z kolei wcześniej zapowiadano, że powinny pojawić się latem bieżącego roku). Na wydarzeniu I/O 2016 firma z Mountain View pokazywała już, czym będą się charakteryzowały te komunikatory. Wiemy, że Allo będzie aplikacją do rozmów tekstowych, a Duo do wideoczatów. Pierwszy z nich poda nam m.in. podpowiedzi, jak zareagować na jakieś zdjęcie, pozwoli na powiększanie lub zmniejszanie rozmiaru czcionki naszej wypowiedzi itd. Wszystko będzie zintegrowane z nowym asystentem głosowym Google Assistant. Drugi będzie posiadał na przykład funkcję wyświetlania dzwoniącego jeszcze zanim odbierzemy wideorozmowę. Bez wątpienia okażą się to bardzo interesujące apki. Ciekawe, jak będą w praktyce działały.

 

Już teraz wiadomo, jak będą wyglądały ikonki nadchodzących aplikacji. Google zmienia je po raz kolejny (miejmy nadzieję, że już ostatni). Poniżej możecie zobaczyć, jak się prezentują w najnowszej, a także w starszych wersjach. Jak myślicie, czy będą ładnie wyglądały na naszych mobilnych pulpitach? A może wolicie poprzedni wygląd tych ikon?

 

(z lewej znajdują się najstarsze, z prawej najnowsze)

 

 

Jeśli już nie możecie się doczekać nowych apek od Google’a, już teraz można rejestrować się, aby otrzymać powiadomienie, gdy aplikacje zostaną wydane. Linki macie poniżej. Należy zaznaczyć, że powyżej pokazane najnowsze ikony nie są jeszcze widoczne w Sklepie Play.

 

Allo w Google Play

Duo w Google Play

 

źródło: Android Police

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x