OnePlus X jednak jeszcze trochę pożyje – z jednym „ale”

Newsy

OnePlus X

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przedwczoraj informowałem Was, że OnePlus X został wyprzedany i firma nie planuje dalszej sprzedaży tego smartfonu. Sytuacja jest jednak bardziej skomplikowana, ale ostatecznie potencjalni klienci powinni być zadowoleni. Wszystko zależy od tego jaki konkretny model nas interesuje.

 

O tym, że OnePlus X niedługo zakończy swój żywot wiemy doskonale. Chińczycy przyznali, że nie planują wydać następcy tego smartfonu i wiele osób przyjęła tę wiadomość z żalem, niedowierzaniem, a także z pytaniem: dlaczego? Mimo wszystko, jak wspomniałem na początku, już przedwczoraj pojawiły się informacje, że najmniejszy model w historii firmy może oficjalnie zniknąć ze sklepów. Na szczęście sprawa stosunkowo szybko została sprostowana i okazuje się, że w ciągu kolejnych miesięcy będziemy mogli jeszcze kupić OnePlus X w wersjach kolorystycznych Onyx oraz Ceramic. Zainteresowani modelem Champagne muszą szukać swojego egzemplarza na rynku wtórnym, gdyż ten nie pojawi się w oficjalnym sklepie.

 

Ponownie spotykamy się z sytuacją, że aby kupić model OnePlus to trzeba wyczekiwać na odpowiednią okazję i pojawienie się zaproszenia, a w tym wypadku na pojawienie się smartfonu w sprzedaży. Tym samym bądźcie czujni!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x