Pożegnajmy OnePlus X – firma ostatecznie kończy sprzedaż swojego najciekawszego modelu

Łukasz Pająk Newsy 2016-07-06

IMG_4440

 

OnePlus One, 2, 3 oraz X. Takimi smartfonami Chińczycy chcą – póki co – podbić nasze serca i jakby nie patrzeć to wychodzi im to bardzo dobrze, aczkolwiek jedyny model z literą w nazwie właśnie kończy swój żywot w sklepach, co tylko potwierdza wcześniejsze doniesienia płynące prosto od OnePlus.

 

Model „X” miał być propozycją dla osób, którzy wciąż szukają dużej wydajności, ale w nieco innym, zdecydowanie mniejszym opakowaniu. Tak oto doskonale wiedzieliśmy, że model, który gościł w naszej redakcji jak i rozdawaliśmy go w konkursie, nie będzie miał swojego następcy. Jednak nie spodziewaliśmy się, że z dnia na dzień, bez żadnej zapowiedzi, zakończy się jego sprzedaż. Na to wskazują maile dostarczane zainteresowanym zakupem tego modelu.

 

oneplus x koniec sprzedazy

 

Czemu OnePlus X był najciekawszym modelem firmy? Otóż OnePlus otworzyło się na głos konsumentów, dla których flagowe propozycje były po prostu za duże. Do tego Chińczycy udowodnili, że nie potrzebujemy podzespołów aktualnie najlepszych, żeby cieszyć się świetnie działającym modelem. Tak oto mimo że na papierze OnePlus X przedstawiał specyfikację sprzed kilku lat to wciąż ucierał nosa aktualnej konkurencji w swojej cenie.

 

Szkoda, że Chińczycy rezygnują z tego typu urządzeń, ale miejmy nadzieję, że jeszcze ujrzymy inne propozycje, a nie tylko flagowe modele. Być może teraz pojawi się smartfon z wyświetlaczem mniejszym niż 5 cali?

 

 

źródło: Phandroid


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x