iMessage na Androida oficjalnie od Apple? Łamanie barier, ale czy warte uwagi?

Aplikacje

iMessage-logo

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Niedługo odbędzie się jedna z najważniejszych dla fanów Apple konferencja. Tegoroczne WWDC, które rozpocznie się w poniedziałek teoretycznie maniaków Androida nie powinno interesować, ale „Jabłuszko” może szykować także dla nich niespodziankę. W końcu nie na co dzień firma z Cupertino otwiera się na teoretycznie konkurencyjne rynki. 

 

Razem z iOS 5 oraz Mac OS Mountain Lion, Apple postanowiło uruchomić swój własny komunikator, który został połączony z SMSami i automatycznie rozpoznaje czy nasz kontakt korzysta z danego rodzaju wiadomości. Rozwiązanie to bardzo dobrze się przyjęło wśród użytkowników urządzeń z nadgryzionym jabłuszkiem na sobie i szczerze mówiąc jest ono świetnym rozwiązaniem za sprawą właśnie inteligentnego połączenia ze sobą dwóch komunikatorów. Mowa oczywiście o tytułowym iMessage, które według wielu plotek ma zostać zapowiedziane na wspomnianej konferencji WDDC w wydaniu na „Robocika”.

 

Zaskoczenie? Z pewnością, ale czy na Androidzie potrzebujemy tego komunikatora? Nawet jeśli Apple zdecyduje się na połączenie tej aplikacji z SMSami, ale zapewne nie będzie akceptował kont Google, a to dla wielu oznacza przebrnięcie przez specyficzną rejestracje w sferze firmy z Cupertino.

 

PS. Nieoficjalna wersja iMessage na Androidzie już się pojawiła.

 

źródło: http://macdailynews.com/


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x