Motorola lenovo moto z motomods stylemod

 

Tak, tak, Motorola czy też Lenovo również chcą stworzyć modularnego smartfona. Już o nim pisaliśmy, a teraz tak naprawdę niewiele czasu dzieli nas od jego oficjalnej prezentacji. Mowa oczywiście o Moto Z, czyli nadchodzącej flagowej propozycji, która ewidentnie chce być oryginalna.

 

Wszystko za sprawą MotoMods, które rozszerzą funkcjonalność podstawowego smartfonu. Sam Evan Blass ujawnił jak one wyglądają, a tym razem przyjrzymy się kolejnemu modułowi. Wśród udostępnionej listy, która zawierała planowane dodatki, pojawiło się „StyleMod”. Już nazwa wskazywała z czym najprawdopodobniej będziemy mieli do czynienia, a teraz możemy to zobaczyć:

 

 

To rozwiązanie przypomina podobne, oferowane przez OnePlus wymienne klapki (StyleSwap Covers). Bardzo możliwe, że będzie to najpopularniejszy „moduł” dla Moto Z, gdyż dotychczasowe zdjęcia potwierdzają, że będzie to naprawdę oryginalny stylistycznie, ale niekoniecznie ładny smartfon. Tak przynajmniej wnioskuje po Waszych wcześniejszych komentarzach.

 

Oficjalna premiera coraz bliżej. Zaledwie pięć dni dzieli nas od chwili, gdy Lenovo przedstawi Moto Z, która może namieszać na mobilnym rynku. Ewidentnie najczęściej będzie to model porównywany z LG G5, pomimo że obie firmy podeszły w różny sposób do tematu modularnych smartfonów.

 

 

źródło: Google+

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.