Motorola Moto Z kolejnym modularnym smartfonem? Przynajmniej modułów będzie więcej niż dla LG G5

Newsy

motorola moto z modularny smartfon konferencja

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Ten tydzień to dla nas szał jeśli chodzi o modularne smartfony. Najpierw przedstawiłem Wam recenzję LG G5, a później Google przypomniało o projekcie Ara. Tym razem, nie do końca niespodziewanie, ale pojawiają się informacje, że za nieco ponad dwa tygodnie ujrzymy kolejny model, który będzie mógł pochwalić się rozszerzeniami w postaci modułów.

 

Tym razem ma to być Motorola Moto Z, a więc flagowy smartfon tego producenta. Już wcześniejsze plotki, a raczej zdjęcia zdradzały taką możliwość, więc przypomnijmy sobie jedno z nich:

 

Moto X 2016

 

Widoczne na dole piny sugerują zarówno maskownicę głośnika, ale również mają być wykorzystywane do mocowania dodatkowych modułów. Co ciekawe, poznaliśmy również ich nazwy, które mają prezentować się następująco:

 

  • Pro camera Mod;
  • Anventure Mod;
  • Theater Mod;
  • Stereo Mod;
  • Power Mod;
  • Style Mod.

 

Same moduły mają nazywać się „MotoMods”, co brzmi sensownie patrząc na nazewnictwo wszelkich funkcji Motoroli, ale już w tym momencie propozycja Amerykanów wydaje się ciekawsza od tej LG za sprawą ilości dostępnych rozszerzeń. Jednak nie ma co zbyt wcześnie się zachwycać, gdyż także w przypadku G5 byliśmy pozytywnie zaskoczeni, a z czasem okazało się, że nie ma co liczyć na moduły.

 

 

źródło: Google+


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x