oneplus 3 evan blass evleaks render

OnePlus 3 jest kolejnym tegorocznym flagowcem, na którym warto zawiesić oko. Producent zdobywa coraz większą popularność poza granicami swojego kraju, reklamuje się nawet w amerykańskim serialu House of Cards, a jego pomysł na gogle VR okazał się strzałem w dziesiątkę. Czy ten smartfon może być hitem? Zdecydowanie tak!

 

Evan Blass, jeden z najpopularniejszych leaksterów wrzucił właśnie na swojego Twiitera zrzut ekranu z OnePlus 3 oraz podał jego parametry techniczne. Czeka nas zatem 5,5-calowy ekran 1080p, Snapdragon 820, 64 GB pamięci wewnętrznej, 16-megapikselowa kamerka główka, NFC oraz Android N! Nie podano jednak ilości RAM, wcześniejsze plotki mówiły o wariantach 4/32 GB oraz 6/64 GB. Być może Blass nie chciał zdradzać zbyt wielu informacji.

 

 

Bardzo cieszy wiadomość o zainstalowaniu Androida N. Należy pamiętać, że nie jest to jeszcze potwierdzenie jego obecności po wyjęciu z pudełka. OnePlus 3 może jednak otrzymać w krótkim czasie aktualizację do najnowszej wersji systemu. Rodzi się zatem konkurent dla Xiaomi Mi5. Czy okaże się również okazyjny cenowo?

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.