ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Tak się robi wirtualną rzeczywistość – gogle Loop VR od OnePlus za darmo!

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
The-OnePlus-Loop-VR-headset-is-free-and-will-be-your-key-to-buying-the-OnePlus-3-before-others (1)

Po prostu wow. Gogle VR dostępne są już niemalże na każdym rogu. Rozdawane zostały przez producentów samochodów takich jak Volkswagen czy Mini, trafiły również do McDonalda jako opakowanie Happy Meala, a nawet jeden z największych na świecie serwisów dla dorosłych starał się tak wypromować wprowadzone nowości. Wszystkie te okulary były jednak kawałkiem zwykłego kartonu. Loop VR to przy nich arcydzieło.

OnePlus Loop VR, czyli gogle, które zmienią Twój smartfon w teatr 3D. Chiński producent po raz kolejny wpadł na rewelacyjny pomysł rozdania okularów dla swoich klientów. Kompatybilne są one z większością 5-6-calowych smartfonów. Cechą o jakiej należy wspomnieć jest jakość wykonania. Producent zaznacza użycie trwałych materiałów, wsparcie dla użytkowników z okularami korekcyjnymi oraz paski pozwalające na pewne umieszczenie Loop VR na głowie.

The-OnePlus-Loop-VR-headset-is-free-and-will-be-your-key-to-buying-the-OnePlus-3-before-others

Pomysł chińskiego producenta zakłada nie tylko darmowe rozdanie Loop VR, ale również możliwość oglądania na nich konferencji, na której zostanie zapowiedziany najnowszy smartfon oraz opcja zakupu OnePlus 3 podczas jej trwania.

Niestety są też złe wieści. 30 tysięcy sztuk Loop VR rozeszło się w ciągu paru chwil. Świadczy to również o popularności, jaką zdobył OnePlus. Miejmy nadzieję, że inni producenci zaczną brać przykład i w równie interesujący sposób przedstawiać nam swoje produkty.

Sprawdź najnowsze wpisy