asus zenfone 3 seria zapowiedz specyfikacja premiera

Asus już za nieco ponad tydzień przedstawi kolejną edycję swojej najważniejszej serii urządzeń, które ponownie mogą zaskoczyć konsumentów, ale z tą różnicą, że tym razem podzespoły będą lepsze pod względem marketingowym. W takim razie poznajmy szczegóły dotyczące najlepszego z całej trójki Zenfone’a 3.

Wszystko wskazuje na to, że Tajwańczycy przedstawią trzy modele smartfonów podzielone na różne rozmiary wyświetlaczy, ale okazuje się, że także podzespoły zostaną dobrane odpowiednio dla poszczególnych wersji. Tak oto prawdopodobnie ujrzymy zwykłego Zenfone’a 3 oraz inne z dopiskami: Deluxe oraz Max.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pGxuSHX0hlk[/youtube]

Właśnie ten ostatni model ma korzystać z tytułowego układu od Qualcomma, a więc Snapdragona 820. Do tego należy dołożyć 4 GB pamięci operacyjnej, a także 5,5-calowy wyświetlacz FullHD. Świat będzie można obserwować poprzez aparaty: główny 23 MPx i przedni 8 MPx. Wszystkim zarządzać ma Android 6.0 Marshmallow. Brzmi ciekawie? Być może, mamy do czynienia po prostu ze zwykłym flagowcem, ale Asus prawdopodobnie zaskoczy nas ceną.

Firma planuje, że Zenfone 3 w wydaniu Max będzie stanowił 60% sprzedaży wszystkich smartfonów, co jak na flagowy model jest stosunkowo dużą wartością. Jednak trzymam kciuki za Asusa, a o wszystkim dowiemy się 30 maja.

źródło: ibitimes.co.uk

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.