[Film] Pamiętasz Motorolę RAZR V3? W takim razie zainteresuje Cię nadchodząca konferencja

Łukasz Pająk Newsy 2016-05-20

motorola razr v3 moto z zapowiedz konferencja film

Motorola już dawno nie jest tą samą firmą, którą pamiętamy z czasów jej świetności. Sztandarowym modelem z tych czasów jest RAZR V3, a więc ultra-cienki telefon jak na tamte czasy zamknięty w eleganckiej klapce. Firma pamięta o swoim sukcesie i skutecznie wykorzystuje go jako wabik związany z nadchodzącą konferencją.

Producenci czasami lubią pogrywać nostalgicznie. Tym razem Motorola (czy też Lenovo?) postanowiło wykorzystać do tego tytułowy model jak i całe wspomnienie dobrych dla firmy urządzeń z serii RAZR. W takim razie zobaczcie tę zapowiedź:

YouTube Preview Image

TTYL – Talk To You Later, czyli po polsku „Trzymaj się” oraz „Hello Moto” to ewidentnie nawiązanie do czasów kiedy Motorola jeszcze była producentem nieprzejętym przez żadną inną firmę. W takim razie co Amerykanie pod osłoną Chińczyków chcą pokazać 9 czerwca? Prawdopodobnie będzie to flagowy model Moto Z, gdyż jeśli dobrze pamiętacie to Moto X nie będzie już najwyższą serią urządzeń.

Jednak być może Motorola szykuje coś więcej i slogan RAZR powróci. Tylko czy będzie równie niezwykły jak za czasów wspomnianego już modelu V3?

źródło: AndroidBeat • mkmck

  Chciałbym tylko tak delikatnie nadmienić, że ilość „w takim razie” w Twoich tekstach jest ciut za duża. Pozdrawiam.

 • Jumperone

  ach ten RAZR V3. Jak ja go chciałem mieć kilka lat temu..

 • mickey93

  morze nowy flagowiec będzie się nazywał moto RAZR Z?

 • snovvy77

  Dlaczego nie? Motorola RAZR to bardzo udane modele wspomniany V3 czy RAZR 2 V8 oraz ostanie RAZR na androidzie z serii XT