motorola razr v3 moto z zapowiedz konferencja film

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Motorola już dawno nie jest tą samą firmą, którą pamiętamy z czasów jej świetności. Sztandarowym modelem z tych czasów jest RAZR V3, a więc ultra-cienki telefon jak na tamte czasy zamknięty w eleganckiej klapce. Firma pamięta o swoim sukcesie i skutecznie wykorzystuje go jako wabik związany z nadchodzącą konferencją.

 

Producenci czasami lubią pogrywać nostalgicznie. Tym razem Motorola (czy też Lenovo?) postanowiło wykorzystać do tego tytułowy model jak i całe wspomnienie dobrych dla firmy urządzeń z serii RAZR. W takim razie zobaczcie tę zapowiedź:

 

 

TTYL – Talk To You Later, czyli po polsku „Trzymaj się” oraz „Hello Moto” to ewidentnie nawiązanie do czasów kiedy Motorola jeszcze była producentem nieprzejętym przez żadną inną firmę. W takim razie co Amerykanie pod osłoną Chińczyków chcą pokazać 9 czerwca? Prawdopodobnie będzie to flagowy model Moto Z, gdyż jeśli dobrze pamiętacie to Moto X nie będzie już najwyższą serią urządzeń.

 

Jednak być może Motorola szykuje coś więcej i slogan RAZR powróci. Tylko czy będzie równie niezwykły jak za czasów wspomnianego już modelu V3?

 

 

źródło: AndroidBeat
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.