To już pewne – koniec smartfonów Moto X! Co dalej?

Newsy

 

Moto-X-Style

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Dzisiaj Motorola zaprezentowała swoje nowe smartfony. Zauważyliście jednak coś dziwnego? Pokazane zostały trzy aż trzy modele: Moto G4, Moto G4 Plus oraz Moto G4 Play. Łączy je jedna cecha – tak, wszystkie pochodzą z tej samej serii. Gdzie Moto X, zapytacie? Skończyło się. To już koniec tej linii.

 

Nie smućcie się jednak! Fakt uśmiercenia przez Motorolę (a uściślając – przez Lenovo) urządzeń oznaczonych Moto X nie oznacza tego samego, co u Sony. Producent przygotował dla nas pewną niespodziankę. Mianowicie zupełnie nową linię, która zastąpi – miejmy nadzieję, że godnie – właśnie serię Moto X. A następną literką jest…

 

Nie, nie y. Zawierzając bezcennemu leaksterowi, Evan Blassowi, możemy się spodziewać Moto Z. Świadczy o tym jest post na Twitterze. Pierwsze dwa smartfony z tej linii charakteryzować się będą 5,5-calowym ekranem – Moto Z Style (nazwa kodowa: Vector Thin) oraz Moto Z Play (nazwa kodowa: Vertex). Stanowią one oczywiście kontynuację ciepło przyjętych Moto X Style oraz Moto X Play.

 

Motorola-Moto-Z-Moto-X-dead

 

 

Na pokładzie urządzeń znajdzie się oczywiście skaner linii papilarnych oraz modularne plecki – ma się pojawić moduł stworzony z myślą o aparacie, dźwięku czy projektorze. Brzmi jak LG G5.

 

 

 

Jest szansa, że smartfony zostaną zapowiedziane już w przyszłym miesiącu. W pierwszej połowie czerwca, w San Francisco, odbędzie się konferencja Lenovo Tech World 2016. Miejmy nadzieję, że to właśnie tam poznamy tajemniczą specyfikację techniczną smartfonów z nowej linii – Moto Z.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x