gboard

[Film] GBoard, czyli inteligentna klawiatura od Google trafia na iOS – Android nie może być gorszy

Aplikacje

gboard google klawiatura ios android

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Dzisiaj Google sprawiło ogromny prezent dla Apple i użytkowników ich mobilnych produktów. Firma zaprezentowała inteligentną klawiaturę GBoard, która zawitała do Apple Store. Wśród fanów Androida nastąpiło pewnego rodzaju zdziwienie – co z „Robocikiem”? Czyżby Amerykanie zapomnieli o swoim mobilnym oprogramowaniu?

 

Odpowiedź jest prosta – oczywiście, że nie. Jednak zacznijmy od tego czym jest GBoard? Jest to klawiatura, która oszczędzi Ci czasu podobnie jak to robi Tłumacz po ostatniej aktualizacji. Więcej szczegółów poznacie oglądając następujący film:

 

 

Brzmi ciekawie? Pomijamy przejście do przeglądarki czy też bezpośrednio do wyszukiwarki i wszystko robimy z poziomu klawiatury. Coś na wzór Google Now On Tap, ale jednak uproszczone. W takim razie co z Androidem? Pojawi się odpowiednia wersja, Bri Connelly na portalu Producthunt potwierdziła, że trwają prace nad wdrożeniem GBoard do sklepu Play.

 

Google stosunkowo niedawno wydało duża aktualizację ich klawiatury na Androida toteż to może być powód, że teraz doceniony został system Apple. Jednak czy podoba Wam się nowe rozwiązanie od Amerykanów?

 

 

źródło: Reddit

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x