tlumacz google translatore translate aktualizacja

 

Wczoraj Google wydało od groma aktualizacji swoich mobilnych aplikacji. Poczynając od map, przechodząc przez asystenta głosowego, a kończąc na samej aplikacji aparatu. Oczywiście także wszelkie usługi zostały usprawnione, ale ciekawe usprawnienie zyskał także sam tłumacz.

 

Translator od Amerykanów jest obecnie jednym z najlepszych. Oczywiście wciąż tłumaczy długie zdania jako „Kali jeść, Kali pić”, ale ciężko o lepszą alternatywę. Również dotyczy to wydania na Androida, które jest w stanie rozpoznać i przetłumaczyć tekst ze zdjęcia. Teraz jesteśmy w stanie przetłumaczyć wszystko „w locie”. Jak to działa? Zobaczcie sami:

 

 

Jeśli u Was jeszcze tej nowości nie ma to możecie zawsze skorzystać z zaznaczania tekstu i rozwinąć pojawiające się opcje, a tam wybrać „Przetłumacz”. Jak pokazuje powyższy film, nowa funkcja pozwoli zaoszczędzić sporo czasu. Oczywiście WhatsApp to nie jedyna aplikacja, z którą współpracuje aplikacja Google. Uruchamia się ona globalnie, więc gdziekolwiek skopiujemy jakiś tekst to ujrzymy odpowiednią ikonę.

 

Opisywana nowość dostępna jest w wydaniu Tłumacza Google oznaczonym numerem 5.0. Jeśli jeszcze nie pojawiła się u Was odpowiednia aktualizacja to nie musicie czekać, oto link do pobrania: Klik!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.