motorola-lenovo-logo

 

Jeszcze na początku roku szef należącej od 2014 roku do chińskiego Lenovo Motoroli zapowiedział, że kolejne urządzenia tej firmy posiadać będą wygodny, przynajmniej 5” ekran i czytnik linii papilarnych. Wszystko wskazuje na to, że te słowa nie były pustymi obietnicami bowiem do sieci wyciekł właśnie kolejny smartfon tej firmy – tytułowy G4 Plus.

Evan Blass opublikował na swoim profilu w serwisie Twitter obrazek ukazujący przedni panel nowego G4 Plus – choć na jego podstawie nie można wyciągnąć zbyt wielu informacji, to pewne jest, że pod ekranem znajdziemy fizyczny przycisk, pod którym to, niczym w iPhonie, ukryty będzie skaner linii papilarnych.

W odpowiedziach na ten tweet pojawiło się zdjęcie przestawiające testowany już od jakiegoś czasu smartfon Motoroli o którym jak dotąd nie mieliśmy żadnych konkretnych informacji. Dolna część smarfonu wydaje się zgadzać z tym co pokazał Evan Blass, co znaczałoby, że premiera nowego smartfonu może nastąpić już wkrótce. Choć nie znamy jeszcze ani pełnej specyfikacji, a tym bardziej ceny (a jak pokazało HTC ten aspekt może popsuć odbiór nawet z pozoru idealnego urządzenia), to wszystko wskazuje na to, że czeka nas premiera jednego z najciekawszych urządzeń w tym roku.

 

Źródło: twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Smorąg