HTC strzeliło sobie w stopę! 2999zł będzie kosztował HTC 10, ale w słabszej wersji Lifestyle

Newsy

htc 10 czesc lifestyle gora uciete

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Po wczorajszej premierze HTC, nastroje były naprawdę dobre. Nawet Wy zwróciliście uwagę, że Tajwańczycy ze swoim najnowszym flagowcem wrócą na właściwe tory. Poinformowani zostaliśmy także o cenie HTC 10. Nie spodziewaliśmy się jednak, że wspomniane wczoraj 2999zł nie dotyczy „zwykłego” HTC 10.

 

Dzisiaj na polskim profilu HTC na Facebooku ukazał się wpis jasno mówiący, że za kwotę 2999zł zakupimy HTC 10 w wersji Lifestyle! Co to oznacza? Ano tyle, że za cenę flagowca dostaniemy ubogą wersję urządzenia. HTC 10 Lifestyle wyposażony zostanie w procesor Snapdragon 652 (zamiast S820), 3 GB RAM (zamiast 4 GB) oraz wolniejszy moduł LTE. Całość dziwi tym bardziej że HTC zapowiedziało, że HTC 10 Lifestyle będzie smartfonem przeznaczonym na rynki rozwijające się. Mieliśmy więc na uwadze Indie, czy też Amerykę Południową.

 

htc facebook

 

Nie oznacza to oczywiście, że do czynienia będziemy mieli ze słabym smartfonem. Układ Snapdragon 652 wydajnością jest zbliżony do S808 czy też 810. Mimo wszystko niesmak pozostaje.

 

Wychodzi także na to, że w krajach zachodnich będzie można dostać HTC 10 w normalnej wersji, podczas gdy u nas za podobną cenę kupimy… najgorszy wariant. Czar więc prysł – czekamy na więcej informacji potwierdzających te doniesienia.

 

Źródło: facebook

 

EDIT. Otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie tej informacji. Dane w artykule są w 100% zgodne z rzeczywistością. HTC 10 w wersji ze Snapdragonem 820 będzie na chwilę obecną dostępny jedynie u operatorów.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x