Nieznana wersja Google Glass dostępna do kupienia

Adrian Smorąg Adrian Smorąg Newsy
google-glass-2

Choć los projektu Google Glass jest już od kilku tygodni przesądzony, to nadal wiele osób się nim interesuje – był to bowiem jeden z najbardziej nowatorskich pomysłów. Przez lata Google opracowało wiele wariantów tych okularów, z których tylko nieliczne wyszły na światło dzienne. Jedna z nieznanych wersji Google Glass została wystawiona na licytację w serwisie Ebay. Oferowany wariant wyróżnia się kilkoma zmianami w stosunku do znanych nam już od 2013 roku wersji:

  • powiększono szkło okularów dzięki czemu korzystanie z okularów w tej wersji było wygodniejsze bowiem informacje mogły być teraz wyświetlane na większej powierzchni
  • okulary można teraz złożyć podobnie jak tradycyjne
  • okulary posiadają diodę LED sygnalizującą pracę kamery otoczeniu
  • zmianie uległ też kabel zasilający
  • podobno poprawiono także czas pracy na baterii oraz użyto wydajniejszego procesora
google-glass-1-1024x819

Prawdopodobnie oferowane okulary to jedna z wewnętrznych wersji rozwojowych, lub też wczesna wersja dla firm (Enterprise Edition). Niestety oferujący okulary na platformie Ebay nie podał więcej szczegółów. Obecnie aukcja dobiła już do poziomu niemal 1600 dolarów, ale można się spodziewać, że jeszcze wzrośnie dość znacząco bowiem jej koniec przewidziany jest dopiero za 3 dni. Również fani okularów z Polski mogą rozważyć zakup na wspomnianej aukcji, liczyć się jednak trzeba z dość drogą wysyłką: 53,05 dolarów.

Źródło: Googlewatchblog.de

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy