ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

OnePlus już testuje Androida 6.0 Marshmallow, ale czy zdąży w terminie go udostępnić?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
oneplus one two 1+1 2

OnePlus może pochwalić się niskimi cenami, świetnie przyjętym pierwszym smartfonem w historii firmy, ale jeśli chodzi o użytkowanie i aktualizacje to nawet Samsung może pochwalić się lepszymi wynikami. Pamiętajmy, że Chińczycy w swoim portfolio nie mają zbyt wiele urządzeń.

Oczywiście OnePlus One od pewnego czasu może pochwalić się Androidem Marshmallow za sprawą Cyanogen OS, ale co z autorskim oprogramowaniem od Chińczyków? Oxygen OS to w pełni poprawny system, ale firma w żaden sposób nie spieszy się z wydaniem dużej aktualizacji. Tak oto OnePlus jeszcze w zeszłym roku zapewniło, że w kończącym się właśnie kwartale wyda swój autorski pomysł na Androida w wersji 3.0, a więc na bazie Marshmallow. Póki co z pewnością trwają testy, a poniższe zrzuty ekranu tylko to potwierdzają:

Zmiany są minimalistyczne, ale czy przez 2 tygodnie OnePlus zdąży wydać Oxygen OS 3.0 na swojego drugiego flagowca jak i mniejszego smartfona „X”? Nie wydaje mi się, ale ostatecznie na aktualizacje od Chińczyków narzekać nie można, gdyż wszelkie poprawki i dodatki wprowadzane są przynajmniej raz na miesiąc.

źródło: Android Police

Sprawdź najnowsze wpisy