ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nie podoba Ci się Samsung Galaxy S7? Dzięki dbrand oraz Slickwraps zmienisz go nie do poznania!

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
samsung galaxy s7 zloty zloto

Kto się skusił na świeżutkiego Samsunga Galaxy S7 bądź S7 edge? Nabywając ten telefon w preorderze pewnie byliście świadomi jego zalet, dlatego nie będę się rozpisywać na ich temat. Nie będę również poruszać kwestii wad. Czym się zatem zajmę w tym wpisie? Zaprezentowaniem kilku naprawdę świetnych pomysłów na zmianę wyglądu. Jeśli tylko chcecie nadać trochę polotu obudowie smartfona, to z tymi naklejkami zrobicie po prostu arcydzieło!

Jak można zadbać o smartfon? Na przykład można zakupić jakiegoś case’a. Można pokusić się o różnego rodzaju fikuśne etui. Można go również przykleić do dłoni tak, by już więcej nie spadł. Jednakże program Samsung Guard S7 zapewnia nam dwunastomiesięczne ubezpieczenie na wypadek zbicia ekranu. Może warto więc pokusić się o podrasowanie wyglądu, a nie martwić się wyłącznie o bezpieczeństwo?

W ofercie sklepu dbrand pojawiła się opcja zaprojektowania sobie naklejki na swojego nowego flagowca od Samsunga. Przebierać możemy w rożnych kolorach, tworzyć wariacje kolorystyczne i zmieniać fakturę. Jeśli jednak chcecie pójść o krok dalej i zastosować naklejki z grafiką, to zachęcam do przyjrzenia się ofercie od Slickwraps. Ich repertuar jest dość szeroki, a finalny efekt niesamowity!

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy