HTC-10-M10

Informacje na temat HTC 10 coraz częściej pojawiają się w Internecie. Podobnie jak zdjęcia urządzenia. Nic dziwnego, wszak tajwański producent chce dołączyć do czołówki tego roku i nadrobić straty finansowe jakie zaliczał przez ostatni okres. By tego dokonać, data premiery musiałaby nastąpić wkrótce… Poznajmy ją więc!

 

Samsung Galaxy S7 na półkach sklepowych pojawi się już w przyszłym tygodniu. LG z kolei model G5 ma zamiar wypuścić do sprzedaży w kwietniu bieżącego roku. Xiaomi Mi5 dystrybuuje swój smartfon już od 1 marca. Gdzie zatem w tym wszystkim jest miejsce dla HTC? Podążając za słowami Evana Blassa HTC 10 zawita na rynku już 19 kwietnia. Niestety cena urządzenia jest jeszcze nieznana.

 

O najnowszym flagowcu rozpisywałem się już tutaj. To 5,2 calowy smartfon z ekranem o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, Snadpragonem 820 i 4 GB RAM. Możliwości fotograficzne zapewni 12-megapikselowa kamerka. Czy to wystarczy? Już wkrótce się o tym przekonamy. Podczas oficjalnej zapowiedzi wszystko się może zdarzyć. I miejmy nadzieję, że tak się stanie. Inaczej HTC znów będzie gonić za uciekającym sukcesem.

 

źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.