Znamy datę premiery HTC 10! Czy to akurat dobry moment na wejście?

Newsy

HTC-10-M10

Informacje na temat HTC 10 coraz częściej pojawiają się w Internecie. Podobnie jak zdjęcia urządzenia. Nic dziwnego, wszak tajwański producent chce dołączyć do czołówki tego roku i nadrobić straty finansowe jakie zaliczał przez ostatni okres. By tego dokonać, data premiery musiałaby nastąpić wkrótce… Poznajmy ją więc!

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

Samsung Galaxy S7 na półkach sklepowych pojawi się już w przyszłym tygodniu. LG z kolei model G5 ma zamiar wypuścić do sprzedaży w kwietniu bieżącego roku. Xiaomi Mi5 dystrybuuje swój smartfon już od 1 marca. Gdzie zatem w tym wszystkim jest miejsce dla HTC? Podążając za słowami Evana Blassa HTC 10 zawita na rynku już 19 kwietnia. Niestety cena urządzenia jest jeszcze nieznana.

 

O najnowszym flagowcu rozpisywałem się już tutaj. To 5,2 calowy smartfon z ekranem o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, Snadpragonem 820 i 4 GB RAM. Możliwości fotograficzne zapewni 12-megapikselowa kamerka. Czy to wystarczy? Już wkrótce się o tym przekonamy. Podczas oficjalnej zapowiedzi wszystko się może zdarzyć. I miejmy nadzieję, że tak się stanie. Inaczej HTC znów będzie gonić za uciekającym sukcesem.

 

źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x