IMG_2533

 

Oppo to jedna z niewielu chińskich firm, która stara się oderwać od swoich korzeni. Od samego początku urządzenia mobilne tego producenta wyróżniały się pewnymi cechami i tak oto Find 5 był jedną z najciekawszych propozycji w swojej klasie. Być może ich nadchodzący smartfon będzie podobnie określany.

 

Seria „R” kojarzy się głównie z urządzeniami stawiającymi na wygląd. Tak oto R7 pojawił się u nas w redakcji i możecie go ujrzeć powyżej, a już niedługo światło dzienne ujrzy jeszcze lepszy model. Nawet dwa, gdyż w drodze są R9 i R9 Plus. Czym się będą różnić? Przede wszystkim rozmiarem wyświetlacza: 5,5  (FullHD) oraz 6-cala (QuadHD). Do tego należy dołożyć Snapdragona 820 oraz 4 GB RAM. Jednak certyfikacja TENAA zdradza, że pojawią się modele z MediaTekiem Helio X10 oraz Snapdragonem 615. Niestety, ale zabraknie technologii Super VOOC, która jest w stanie naładować do pełna akumulator o pojemności 2500 mAh w ciągu 15 minut. Mimo wszystko w tych urządzeniach liczy się głównie design i zapewne wszelkie nowinki techniczne pójdą na bok.

 

Jednak co sądzicie o Oppo? Dla wielu „firma-matka” OnePlus, ale czy mieliście kiedykolwiek do czynienia z produktami tego producenta? Jak je oceniacie?

 

 

źródło: Pocketnow

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.