Stary, ale jary. Samsung Galaxy S3 z Androidem 6.0.1 Marshmallow (CyanogenMod 13)

Newsy

samsung galaxy s3 cyanogenmod13 marshmallow android 6.0.1

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Pamiętacie jeszcze taki model jak Samsung Galaxy S3? Nie, to nie jest nowy odcinek Legend Androida, a Wy z pewnością pamiętacie o tym smartfonie. W przeciwieństwie do producenta, który już dawno zamknął swoje flagowe urządzenie w szufladzie. Jednak od czego jest nieoficjalne wsparcie?

 

Tak, na XDA-Developers właśnie pojawiło się nieoficjalne wydanie CyanogenMod 13, które bazuje na Androidzie 6.0.1 Marshmallow. Przypominam, że Galaxy S3 zakończył swój oficjalny żywot na Jelly Bean. Jednak jak to bywa z tzw. Custom ROMami, trzeba liczyć się z tym, że coś może nie działać. Nie inaczej jest i tym razem. Autor przedstawia następujące problemy:

 

  • WiFi losowo się wyłącza;
  • nie działają karty sformatowane w systemie plików innym niż FAT32.

 

Nie brzmi tak źle, prawda? W takim razie Samsung i9300 może cieszyć się tym na co czeka nawet Galaxy S6 i z tego, co wiemy to użytkownicy tego modelu jeszcze muszą uzbroić się w cierpliwość. Więcej szczegółów dotyczących użytkowania systemu CyanogenMod 13 na Galaxy S3 poznacie klikając w następujący link: Klik!

 

Oczywiście Galaxy S3 daleko do HTC HD2 i tak w ogóle jest jakiś smartfon, co może okazać się lepszym urządzeniem do modyfikacji pod kątem zaplecza programistów, którzy wciąż chcą tworzyć coś na tego starego już Tajwańczyka?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x