A więc będzie następca! Lenovo K4 Note zmierza ku Ziemi

Newsy

lenovo-k4-note-teaser

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

A więc doczekamy się następcy bardzo udanego modelu Lenovo! Do sieci właśnie trafiły obrazki promowane przez chińskiego producenta przedstawiającego prawdopodobnie Lenovo K4 Note. Obrazek oznaczony hashtagiem #KillerNote A new age dawns pojawił się w najpopularniejszych serwisach społecznościowych.

 

Niestety na ten moment nie wiemy nic szczególnego na temat następcy Lenovo K3 Note, ale z tytułowego obrazka można wywnioskować, że będziemy mieli do czynienia z phabletem o metalowych bocznych ramkach – co niektóre przecieki zdradzały wcześniej.

 

k4 note

 

Lenovo K3 Note został wprowadzony do sprzedaży w marcu tego roku, więc bardzo prawdopodobne jest, że ujrzymy K4 Note w analogicznym okresie przyszłego roku. Czego możemy się spodziewać? Jeśli Lenovo będzie chciało podtrzymać dobrą opinię o serii K, to na pewno się nie zawiedziemy.

 

Źródło: bgr.in


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x