Virgin_#FREEMIUM_grafika

 

Wirtualny operator Virgin Mobile cieszy się dużą popularnością ze względu na atrakcyjną ofertę skierowaną do osób, które nie są chętne zawierać umowy na czas określony, a także chcą płacić jak najmniej. Przed kilkoma tygodniami w ofercie pojawiła się usługa #FREEMIUM, dzięki której otrzymujemy bezpłatnie odnawiane co miesiąc minuty, SMS-y i transfer danych. Po wykorzystaniu darmowego pakietu użytkownik może dokupić dodatkowe pakiety na interesujące go usługi w atrakcyjnych cenach. Jak dotąd jedynym poważnym minusem, który ograniczał dostępność oferty był płatny starter.

 

Operator zauważył ten problem i właśnie udostępnił na swojej stronie możliwość zamawiania zupełnie bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów karty sim pozwalającej na skorzystanie z oferty #FREEMIUM. Bezpłatna jest nie tylko karta SIM, ale także wysyłka pod wskazany adres.

 

Darmowy starter z pewnością może być dobrą zachętą do wypróbowania usług danego operatora. Warto również dodać, że do 27 grudnia można także aktywować za jedyne 3 złote pakiet nielimitowanych SMS-ów.

 

 

Źródło:virginmobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Smorąg