Przetestuj ofertę Virgin Mobile bez ponoszenia kosztów

Adrian Smorąg Newsy 2015-12-11

Virgin_#FREEMIUM_grafika

Wirtualny operator Virgin Mobile cieszy się dużą popularnością ze względu na atrakcyjną ofertę skierowaną do osób, które nie są chętne zawierać umowy na czas określony, a także chcą płacić jak najmniej. Przed kilkoma tygodniami w ofercie pojawiła się usługa #FREEMIUM, dzięki której otrzymujemy bezpłatnie odnawiane co miesiąc minuty, SMS-y i transfer danych. Po wykorzystaniu darmowego pakietu użytkownik może dokupić dodatkowe pakiety na interesujące go usługi w atrakcyjnych cenach. Jak dotąd jedynym poważnym minusem, który ograniczał dostępność oferty był płatny starter.

Operator zauważył ten problem i właśnie udostępnił na swojej stronie możliwość zamawiania zupełnie bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów karty sim pozwalającej na skorzystanie z oferty #FREEMIUM. Bezpłatna jest nie tylko karta SIM, ale także wysyłka pod wskazany adres.

Darmowy starter z pewnością może być dobrą zachętą do wypróbowania usług danego operatora. Warto również dodać, że do 27 grudnia można także aktywować za jedyne 3 złote pakiet nielimitowanych SMS-ów.

Źródło:virginmobile  • Plus też wysłał karty i to kilka razy

  • Pietr

    Ile dostaliście za reklamę?

  • Rafał Orechwo

    jak zwykle nie działa link

  • Michal Andrysiak

    Nie wiem co to ma wspólnego z Androidem