Virgin Mobile z atrakcyjnym pakietem Freemium!

Newsy

Virgin_#FREEMIUM_grafika

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

W ofercie coraz bardziej popularnego na polskim rynku operatora GSM – Virgin Mobile pojawiła się atrakcyjna oferta Freemium. Wzorem poprzednich ofert operator nie wymaga od nas żadnego zobowiązania – co samo w sobie jest dla wielu osób dużą zaletą w porównaniu do konkurencji. Z nowej oferty mogą skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi posiadacze karty SIM w tej sieci.

 

Oferta_#FREEMIUM

 

Oferta Freemium składa się z odnawialnego, bezpłatnego pakietu:

 

  • 30 darmowych minut,
  • 30 smsów
  • 300MB transferu danych

 

Pakiet odnawia się co każde 30 dni zupełnie za darmo. Jeśli oferowana bezpłatnie ilość wiadomości SMS, minut na połączenia, czy pakiet danych okażą się być za małe możemy dokupić dodatkowe pakiety w atrakcyjnych cenach.

 

Aktywacja możliwa jest poprzez:

 

  • aplikację mobilną
  • kod USSD wysłany z telefonu
  • serwis virginmobile.pl

 

Bezpłatny pakiet odnawia się co miesiąc przez pół roku. Następnie… wystarczy ponownie go aktywować identycznie jak za pierwszym razem. Dodatkowo dokupowane pakiety tracą ważność wraz z kolejnym miesiącem rozliczeniowym. Nowa oferta Virgin Mobile jest jedną z ciekawszych ofert na polskim rynku.

 

Korzystacie już z usług tego operatora?

 

Źródło:Virginmobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x