[Film] PuzzlePhone powraca na Indiegogo – kolejny modularny smartfon w drodze

Newsy

puzzlephone lkmkls

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Niedawno swoją premierę rynkową miał pierwszy modularny smartfon, którego ewentualna naprawa to kwestia wymiany odpowiedniego modułu. To samo tyczy się jego ulepszania, ale Fairphone 2 będzie miał konkurencję. Oczywiście nie będzie to Project Ara od Google, a PuzzlePhone.

 

Już sama nazwa sugeruje z czym mamy do czynienia, ale w tym wypadku w zestawie dostaniemy tak naprawdę tylko 3-częściowe urządzenie. Jednak zanim przejdziemy do szczegółów to najpierw obejrzyjcie poniższy film:

 

 

Projekt ten zbiera właśnie fundusze na rozwój poprzez portal Indiegogo (Klik!). W takim razie czym jest PuzzlePhone? Smartfonem składającym się z 3 części: „mózgu” (aparat, pamięci, procesor), głównej (wyświetlacz, rama), „serca” (akumulator). Autorzy chwalą się wyjątkowym designem jak i prostotą w ulepszaniu swojego urządzenia, które pracuje pod kontrolą Androida 6.0 i… nowszego – cytat z powyższej strony.

 

puzzlephone asddsa

 

W przypadku tego typu urządzeń, wielu z Was zwracało uwagę na trwałość – o tym również nie zapomniano, gdyż taki zestaw ma wytrzymać minimum 10 lat, co z pewnością brzmi interesująco. Jednak jak wygląda standardowa specyfikacja? Następująco:

 

 • 5-calowy wyświetlacz FullHD;
 • 3 GB RAM;
 • 8-rdzeniowy procesor;
 • aparaty:
  • przód: 5 MPx;
  • tył: 12 MPx;
 • 16/32/64 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
 • akumulator o pojemności 2800 mAh.

 

puzzlephone lsakksal

 

Na koniec ceny. Rozpoczynają się od 1300 złotych i kończą na ponad 3000 złotych, a pierwsze egzemplarze mają pojawić się we wrześniu 2016 roku. Tylko czy PuzzlePhone faktycznie jest tak ciekawym projektem jak go opisują autorzy?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x